طراحی سایت خلاقانه

خلاقیت ، تفاوت و جذابیت سه پارامتر اصلی چرخه موفقیت هستند به گونه ای که شما با خلاقیت، متفاوت خواهید بود و بواسطه این تفاوت و تمایز جذاب دیده می شوید
پس جذابیت است که طراحی وب سایت شما را موفق و در نتیجه ماندگار خواهد کرد. مجموعه نگار با هدف جذب مخاطب بالا برای وب سایت شما به چاشنی جذابیت وب سایت شما خواهد افزود به طوری که این مسئله را از بازخوردهای دریافتی از مخاطبین خود دریافت خواهید کرد
این مسئله خود نشان دهنده کار حرفه ای ما در قالب UX (تجربه کاربری) سایت شماست.

طراحی لوگو و اِلمان

طراحی لوگو و بخصوص داشتن یک لوگوی حرفه ای از اولین الزامات راه اندازی یک فعالیت اقتصادی یا تولید یک برند است.
بیشترین کاربرد لوگو ها امروزه در ست تبلیغاتی ادارات و شرکتها به چشم می خورد چرا که هر کسی در ابتدای تجارت یا فعالیت اقتصادیش احتیاج مبرم به یک لوگوی استاندارد، زیبا، و پر معنا دارد که در حقیقت هویت و نماد آن سازمان می باشد.
این ضرورت در بخشهای گرافیکی سایت ها و نرم افزارهای ارتباطی شرکت با مشتریان در طراحی لوگو و المانهای سایت نیز امری اجتناب ناپذیر است.
مجموعه نگار این نیاز را برای مشتریان خود در قالب طراحی حرفه ای و معناگرای لوگو و المان ها مرتفع ساخته است.

بهینه سازی و سئو

با گسترش فضای مجازی و به ویژه بستر وب این کلیه شرکتها را بر آن داشته تا نیاز به هدایت مخاطب به سمت خدمات و محصولات را از طریق موتورهای جستجوگر نیازی ضروری بدانند و ما نیز در مجموعه نگار از این نیاز غافل نشدیم و راهکارهای خود را در سه هدف زیر تبین نمودیم:
- افزایش ترافیک طبیعی سایت
- دسترسی به مشتریان واقعی
- تاثیر پایدار و طولانی مدت
به طور حتم سئو و بهینه سازی سایت شما توسط مجموعه نگار بر اثر بخشی سایت شما در بیزینس و اهداف شما در عرصه اینترنت کمک شایان توجهی خواهد نمود.

عکاسی حرفه ای محصولات

سایت شرکت و سازمانها بدون استفاده از تصاویر بیشتر کاربری کتابها و فایلهای PDF را خواهد داشت این در حالی است که امروزه استفاده از تصاویر جزو لاینفک طراحی حرفه ای سایت محسوب می شود و در واقع می توان گفت سلیقه مخاطبین به سمت و سوی "دریافت اطلاعات فقط در یک نگاه" کشیده شده و باید به سرعت انتقال اطلاعات به مخاطب شتاب بخشید.
این نیاز در مجموعه نگار با استفاده از تجهیزات بروز و نیز با بهره گیری از تکنیک های UX و UI تجربه بی نظیری را از مشاهد سایت برای مخاطبین فراهم می آورد.

طراحی سایت تعاملی (interactive)

چندیست طراحان وب سایت ها در فکر تعامل هرچه بیشتر کاربران با وب سایت های خود می باشند تا بتوانند تجربه کاربری را در وب سایت های خود افزایش دهند ، لازم به ذکر است که تجربه کاربری درسئو و رنکینگ سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. با ورود به یک وب سایت تعاملی می بینید که این وب سایت نسبت به حرکات موس یا کیبورد شما واکنش نشان می دهد و این باعث می شود که کاربر خود را جزئی از آن وب سایت احساس کند و بیشتر در آن وب سایت بماند.
طراحی وب سایت تعاملی بسیار موثر در افزایش بازدید و در نتیجه رونق کسب و کار شماست پس بهتر است از همین امروز به دنبال تعاملی کردن وب سایت خود باشید یکی از شرکتهای پیشگام در این زمینه مجموعه نگار می باشد که می تواند به شما در این امر یاری رساند.

طراحی سایت واکنش گرا (responsive)

سایت واکنش گرا یا سایت ریسپانسیو (responsive) سایتی است که با ابعاد و رزولوشن دستگاههای مختلف سازگاری دارد و کاربران بدون توجه به اینکه صفحه نمایش دستگاهشان کوچک باشد (مثل اکثر گوشی های هوشمند موبایل) یا نمایشگری متوسط(مثل لپ تاپ و تبلت)  و یا نمایشگرهای بزرگ (کامپیوترهای رومیزی و ال سی دی های بزرگ)داشته باشند، میتوانند به راحتی سایت را بررسی کنند و دیگر نیازی نیست اندازه صفحه را تغییر دهند که سایت به صورت کامل دیده شود.
امروزه کاربران از نمایشگرهای مختلف در ابعاد بزرگ و کوچک برای دستیابی به صفحات اینترنت استفاده میکنند. بنابراین سایتی میتواند در فضای وب موفق باشد که بتواند به همه کاربران مراجعه کننده به سایت خدمات مناسب ارائه دهد و نمایش سایت به صورت کامل باشد.
کلیه وب سایت هایی که در مجموعه نگار طراحی میشود، کاملا ریسپانسیو هستند و با تمامی نمایشگرهایی که میتوان سایت را مشاهده کرد، سازگاری دارند.