پیش به سوی یک صعود

امروزه به دلیل گستردگی و تنوع فعالیت های افراد و بنگاه های کوچک و بزرگ اقتصادی و طیف بسیار متنوع کالاها و خدمات قابل ارائه به افراد و گروه های مختلف، لزوم اجرا و پیاده سازی یک پایگاه اطلاع رسانی بر بستر وب ( طراحی سایت شرکتی ) که همواره قابل دسترس همگان باشد، بیش از پیش نمایان شده است.

طراحی سایت کاربردی ویژه کسب کار شما در مجموعه نگار به وسیله متخصصین این امر تحول عظیمی در ارتباطات و تبلیغات شما از محصولات و خدماتتان ایجاد خواهد نمود.

اهداف مجموعه طراحان سایت نگار

مهمترین هدفی که مجموعه نگار دنبال میکند در واقع معرفی یک کسب و کار است. کسب و کاری که شاید کوچک و دور از دسترس دیگران باشد اما به وسیله وب سایت خود مورد توجه طیف گسترده ای از کاربران قرار خواهد گرفت. با پیاده سازی یک وب سایت مرزهای جغرافیایی شکسته خواهد شد و افراد، دیگر محدودیت زمانی و مکانی برای دیده شدن کسب و کارشان را نخواهند داشت.

امروزه دیگر وب سایت نه به عنوان یک ابزار اولیه ، بلکه به عنوان یک ابزار ضروری و لوکس برای افزایش اعتبار آن کسب و کار حرف های زیادی برای گفتن دارد. ابزاری که موجب جلب اعتماد مشتریان بالقوه شده و آن ها را به سوی کسب و کار شما سوق می دهد.

آشنایی با اعضای گروه نگار

مجموعه نگار به عنوان یکی از پیشگامان طراحی و ساخت وب سایت ویژه کسب و کار و بهره گیری از گروه متخصصین UX (تجربه کاربری) ، UI (رابط کاربری) و نیز گروه برنامه نویسی در کلیه سطوح و زیر تخصص های مختلف توانسته است مجموعه ای منسجم یک قالب واحد برای خدمت رسانی به شما عزیزان را گردهم آورد.
حال با سه سرپرست خود در این مجموعه نگار بیشتر آشنا شویم.

مدیریت: مهندس مرتضی ایمانی

مرتضی ایمانی: تخصص اصلی بنده مدیریت مالی است البته از سال ۱۳۸۹ در کنار تحصیل به علت علاقه شدید به دنیا شگفت انگیز برنامه نویسی و به ویژه عرصه پویای طراحی وب پا به این کار گذاشته ام و حال با کوله باری از تجربه در زیر تخصص UI (تجربه کاربری) در کنار گروه جوان مجموعه نگار سرپرستی ایده پردازی و نقطه شروع طراحی سایت شما را بر عهده دارم.

تجربه شیرین داشتن وب سایت موفق با مجموعه نگار مطمئنن جزو خاطرات شما نیز خواهد بود.

سرپرست گروه برنامه نویسی: مهندس مجتبی خوشرو

مجتبی خوشرو: متخصص برنامه نویسی دات نت و سی شارپ و یکی از بنیان گذاران مجموعه نگار که توفیق ارائه خدمت حدود هشت ساله را در جمع متخصصین مجموعه نگار رو دارم و در حال حاضر به عنوان سرپرست گروه برنامه نویسی و بکندر این مجموعه مشغول به فعالیت هستم.

مجموعه نگار به لطف همکاری صمیمانه دوستان بنده توانسته تا به امروز نظر کلیه مشتریان را به خود جلب و روز به روز به افتخارات خود اضافه کند.

سرپرست گروه عکاسی و گرافیک: مهندس رحمان جهانی

رحمان جهانی: من هم حدود هفت سالی هست که در مجموعه نگار به عنوان سرپرست گروه طراحی گرافیک و عکاسی مشغول به ارائه خدمت هستم و شما را در مباحث UX (تجربه کاربری) همراهی می کنم تا در کنار دیگر دوستان مجموعه نگار خالق یکی دیگر از شگفتی های عرصه اینترنت باشیم.

مجموعه نگار هدفی والا در ایجاد ارتباط موثر و کارآمد بین شما و مشتریانتان را دنبال می کند و این لبخند رضایت شماست که در نهایت پاسخگوی زحمات ماست.

نمونه ای از سایت های طراحی شده توسط مجموعه نگار

مجموعه طراحی سایت نگار در عرصه فضا سازی وب سایت در بخشهای متنوعی از خرید دامین تا آنالیز بهینه سازی و سئو سایت شما را پشتیبانی خواهد نمود و در این مسیر شما را همراهی و حمایت خواهد شد.
این مجموعه یکی از معدود شرکتهایی است که کار طراحی سایت را در کلیه زمینه های از طراحی اولیه و ایجاد ساختار ارتباطی و حتی طراحی لوگو و اِلمان و تهیه تصاویر و عکس از محصولات و خدمات شما سایت را به صورت پکیج کامل در اختیار شما قرار میدهد و البته با جلساتی در مجموعه کاری شما اهدافتان را در بستر وب پیاده سازی می نماید.

در اینجا به تعدادی از نمونه سایت های طراحی شده در مجموعه نگار می پردازیم…

سایت نوین گرام

نوین گرام یکی دیگر از کسب و کارهای اینترنتی ماست که بر روی تولید محتوا گرافیکی و مشاوره و راه اندازی کسب و کارهای در بستر شبکه های اجتماعی تمرکز دارد.
این سایت با دارا بودن بخش های متعدد و تجربه کاربری منحصر به فرد یکی از شیرین ترین تجربیات طراحی گروه نگار بوده و هست، ضمن این که طراحی المانها مورد نیاز طراحی سایت این مجموعه نیز توسط نوین گرام طراحی میشود و این خود باعث ارتباط تنگاتنگ نوین گرام و نگار شده است.

سایت گروه صنعتی پانل

شرکت پانل با پیشینه ۳۵ ساله در تولید قطعات و فرآورده های لاستیکی یکی از مشتریان این مجموعه میباشد که سایت این مجموعه با حضور مشاورین مجموعه طراحی سایت نگار در هفت جلسه حضوری قالب بندی و طراحی اولیه شد و قابلیت های تعاملی و نیز ایجاد تجربه کاربری ویژه که برای کلیه کاربرانی که برای اولین بار به آن مراجعه می کنند جذابیت خاصی دارد و طبق بازخورد دریافتی از این عزیزان طراحی و تجربه تحسین برانگیزی را از این سایت داشته اند.

سایت شرکت سانا اندیشه سازان مجد

شرکت سانا اندیشه سازان مجد یکی از مشتریان ما که در حوزه تخصصی تولید دستگاه های تست آزمایشگاهی در سطح حرفه ای کار میکنند نیاز خود را برای ایجاد سایتی در قالب رسمی و دو زبانه که مخاطب بتواند به سرعت و سهولت بتواند به کلیه بخشها وارد شود و بتواند با استفاده از ابزارهای به کار رفته در آن با مشتریان خود ارتباط برقرار کند.

سایت آموزش مسائل مالی و حسابداری مؤدی نت

سایت مجموعه مشاورین مالی مؤدی نت یکی از اولین سایت هایی است که این مجموعه توفیق راه اندازی آن را داشته و امروزه یکی از مراجع ارائه مشاوره و راهنمایی ویژه مخاطبین خود در حوزه های مالی و مالیاتی کشور می باشد و می توان به جرات گفت که در حوزه حسابداری جزو ده سایت برتر ایران به شمار می آید و ورود روزانه حداقل ۶۵۰ نفر از حسابداران و مدیران مالی به این سایت گواهی بر این ادعاست.

خوب اگر تصمیم خودتون رو برای داشتن یه سایت فوق العاده ، ویژه کسب و کارتون رو گرفتین آماده صعود باشید...